nr 495 8124
Ramar
2 st. 1800-tal, 52x40 + 40x28, skador
Utrop: |
100 kr |
Såld: |
550 kr |
måndag 12 november 2007 kl 16:52:58
Tid |
Kund |
Bud |
100 kr
150 kr
500 kr